Приправа до м'яса

Доставка і оплата 

«Повний фарш. М’ясний сервіс» - виробник м’яса для HoReCa.

Доставка буде безкоштовною, якщо ви замовите не менш ніж 15 кг. нашої продукції. Доставка здійснюється автомобілями-рефрижераторами з власного автопарку, в яких підтримується необхідний для зберігання м’яса температурний режим.Тому ви можете бути повністю впевнені в тому, що отримаєте нашу продукцію у точний час, свіжою та смачною.


Доставка

Доставка здійснюється наступного дня після оформлення замовлення. Про бажаний час отримання продукції ви можете домовитись із вашим персональним менеджером.

Оформити заявку

Для оформлення заявки необхідно зв'язатися з вашим персональним менеджером телефоном, електронною поштою, або Viber. Ви також можете оформити замовлення через наш сайт . Замовлення можна зробити з понеділка по четвер до 13:00 години. Продукція, що замовлена після 13:00 години, буде відвантажена через один робочий день. 

Замовлення на понеділок приймаються у п'ятницю до 16:00 години.

Оплата

Оплата може бути здійснена в будь який зручний для Вас спосіб:

Безготівково - карткою VISA / MasterCard, по виставленому рахунку (рахунок виставляється за фактом зважування).

Готівкою - кур'єру після отримання товару за фактом зважування.

Політика відшкодування та повернення товару

Просимо вас ретельно перевіряти замовлення при отриманні. Якщо ви вважаєте, що отримали продукцію неналежної якості - ми зобов'язуємося замінити товар.

Можливі причини повернення товару: развакуумація, зайве скупчення м'ясного соку, здуття упаковки, сторонній запах м'яса.

Звертаємо вашу увагу на те, що вага упакованої продукції має відхилення, тому кінцевий обсяг замовленої продукції в відповідно її вартість можуть відрізнятися від вказаних вами при замовленні.

Якщо Ви маєте зауваження до продукції, або якості обслуговування звертайтеся за телефоном +38 (044) 392 20 20.

«Повний фарш» – якісна продукція та зручний сервіс

«Повний фарш. М'ясний сервіс» – надійний партнер для сегменту HoReCa. Ми пропонуємо свіже м'ясо для кафе, ресторанів, готелів та інших закладів громадського харчування з безкоштовною доставкою по Києву за умови замовлення продукції на 15 та більше кілограм. Асортимент м'ясної продукції складається з курятини, свинини та індичатини. За індивідуальним замовленням ми додатково очищуємо та нарізаємо продукцію та доставляємо в зручний для вас час.

Гарантія якості та надійності

Ми цінуємо ваш час та вашу довіру до нашої компанії, тому забезпечуємо ретельний контроль «від поля до пательні». Але якщо у вас є зауваження до якості нашого сервісу та продукції, обов'язково звертайтеся за телефоном +38 (044) 392-20-20. Ми цінуємо кожного клієнта, тому постійно вдосконалюємось для вас. 

Ми працюємо для клієнтів у сегменті HoReCa

«Повний фарш. М'ясний сервіс» пропонує свинину, курятину та індичатину, що відповідає стандартам якості та біологічної безпеки. Замовити онлайн м'ясну продукцію можна на нашому сайті. Для вашої зручності ми пропонуємо й інші варіанти замовлення: телефоном, електронною поштою, через Viber. 

Доставка свіжого м’яса здійснюється у вакуумному пакуванні задля збереження свіжості та смакових властивостей продукції. Ми своєчасно постачаємо курятину, свинину та індичатину нашим клієнтам, дотримуючись жорстких вимог до перевезення та зберігання. Доставка м’яса для HoReCa здійснюється автомобілями-рефрижераторами в зручний для вас час. Умови доставлення можна обговорити з вашим персональним менеджером. 

Оплата замовлення може бути здійснена в будь-який зручний для вас спосіб. При оформленні заявки ви можете обрати готівковий чи безготівковий тип оплати. 


Зворотній зв'язок
Ми зв'яжемось з вами найближчим часом